Květen 2011

Orihime

22. května 2011 v 10:04 | LilinQa |  Bleach - Obrázky

22.05.2011 "Změna je život..."

22. května 2011 v 10:01 | LilinQa


Čas od času si človšk uvědomí, že to co dělá ho úplně nenaplňuje. Většina si to uvědomí ve škole, v práci, nebo ve vztahu. Já jsem nedávno zažila asi 2/3... Vztah mě sice naplňoval, ale mého partnera asi ne = 1. období depky. A poté jsem si uvědomila, že mě nenaplňuje ani moje škola, na které jsem už 4 roky a byla jsem přesvědčena, že další 4 roky tam taky setrvám. Proto jsem se asi před 2ma měsíci hlásila do Prahy na Zdravotnické lyceum. Dostala jsem se. A najednou, jako by se mi moje škola nezdála tak hrozná. Najednou jsem si připadala, že se mi nikam nechce. Ale po několika dnech přemýšlení. Strávení času, v najednou mé vysněné, škole, se nezdály tak dobré a já se rozhodla jít pryč.
Navíc si připadám, vážně může mít někdo tolik smůly jako já? (obzvláště ve vztazích) Po dlouhém výzkumu zkoumáním (xD) jsem zjistila, že každej kluk s kterým jsem něco měla si potom najde dlouhý vztah ... Prostě smůlička :DD
Naštěstí se konečně blíží letní prázdniny, i když to už vypadá, že skoro jsou, protože venku je NÁDHERNĚ.
No nic, díky za přečtení mých keců
Lili :))

Report: AnimeFest 2011

10. května 2011 v 19:27 | LilinQa |  Můj deníček
Ta podle názvu, jsem navštívila AnimeFest 2011 ... nemůžu si stěžovat, protože byl naprosto úžasnej. Ale nebudu předbíhat a vemu to od začátku... přijela jsem asi v osm hodin pátečního včera, došla jsem do tělocvičny a odložila si věci a šla jsem se setkat se svými kamarády. Když jsem je po delší době našla, vyrazili jsme do Kino sálu Scala, kde dávaly film Loups=Garous ... Vešli jsme do kinosálu, kde bylo hrozné vedro a já jsem si řekla, že si půjdu koupit něco k jídlu a že na film dorazim později... Šla jsem se tedy projít po Brně... Brno je krásné město ve kterém bych ale nechtěla žít :D je nádherné na procházky a tak dále, ale nevím proč, ale nějakým způsobem mě od života v něm odpuzuje :DD ... Obchod jsem nakonec nenašla a vracela jsem se zpátky do kino sálu... přišla jsem přesně na konec filmu, ale i tak jsem pochytila o čem to bylo. Nebyl to tak strašný film, ale nic světoborného to taky nebylo ... avšak bylo to koukatelné :)
Po filmu jsme šli do tělocvičny kde jsme hráli karty a po nějaké době i usnuli a probudili se až další den. Další den jsme byli na Cospaly soutěži. Soutěž byla docela fajn, ale lehce nudná, protože byla hrozně dlouhá. Byli tam nějaké technické problémy, které soutěž ještě prodlužovali a my už si z nudy kreslili na naše vstupenky obličeje (foto dodám později :D) Ale některé výkony cosplayarů byli vážně dobré a zasluží si můj obdiv :) Poté jsme šli opět do tělocvičny, kde jsem si nechávala barvit ofinu na růžovou (slečně z haircutu se to moc povedlo! vřele doporučuji! :DD) a poté jsme razili na rezervačku do Maid Café. Chvilku, asi 15min, jsme čekali před Maid Café ... A ani vevnitř to za nic moc nestálo. Beru, že to byla jen provizorní Maid kavárna, ale přeci jen, tam byla trochu nuda... Byla jsem s kamarádkou na karaoke, ale hudba hrála hodně potichu, takže jsme nic moc neslyšeli... Ale byla to aspoň sranda :D Poté jsme se byli sprchovat a šli jsme na film jménem Pestrobarevný ... Film sám o sobě nebyl vůbec špatný, ale jelikož jsme byli strašně unavený, šli jsme radši do tělocvičny, ustlaly si spacáky a šli spát.
Další ráno už byla neděle. Probudili jsme se, opláchli se, vyčistily si zuby (:D) a museli jsme si všechno zabalit a odvést do kino sálu Scala, protože se do 10ti musela vyklidit tělocvična. Poté jsme šli do McDonalda na obědo-snídani a když jsme se vrátili so Scaly, zjistili jsme, že už musíme jít na vlak. Proto jsem šla doprovodit své kamarády na vlak a vzala jsem si i své věci, protože mě jel autobus necelou půl hodinu po nich. Když odjeli moji přátelé, šly mě kamarádky doprovodit na autobus, který už tam stál. Proto jsem se jen rozloučila a nastoupila. Následovala cesta autobusem do Prahy a z Prahy do Liberce.
Aneb, to byl můj AnimeFest... s lidma to byl ten nelepší zážitek i když jsem moc programu nestihla :DD